cropped-favyapiyyo.jpg
YAPIYYO

Banka Hesap Bilgilerimiz

Aşağıda ulaşabileceğiniz banka hesap bilgilerimiz sayesinde EFT ve havale yapabileceğiniz ödemelerde hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ödemeleriniz sayesinde EFT ve havale gibi ve çeşitli ödeme araçları ile sunduğumuz özel avantajlara sahip olabilirsiniz. Ödemeniz tarafımıza ulaştığında SMS veya e-posta ile bilgilendirilebilirsiniz. Son derece avantajlı olan banka ödeme sistemlerimiz sayesinde alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Tesisat malzemeleri, musluklar, duş takımları, banyo bataryaları, lavabo bataryaları ve banyo aksesuarları gibi birçok farklı ürün çeşidine tek merkezden ulaşabilir ve banka hesap bilgilerimiz vasıtası ile EFT veya havale yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Ödeme ile Bir Dünya Yapı Market Ürünü

Ahşap koruyucular, dış cephe boyaları, iç cephe boyaları, el aletleri, ısı yalıtım malzemeleri, selülozik boyalar ve su yalıtım malzemeleri gibi bir yapı marketten beklentilerinizi tam olarak karşılayabileceğiniz Yapıyyo’da banka hesap bilgilerimiz vasıtası ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Hamur yoğurmalar, kurutma makineleri ve salça makineleri gibi hem profesyonel hem de amatör kullanıma uygun olan birçok ürünü satın almak için tercih edeceğiniz banka hesap bilgilerimiz sayesinde hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilir ve sitemizin SSL sertifikasının güvencesi ile güvenli ödeme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemleri

Alüminyum radyatörler, havlupanlar, kollektörler ve panel radyatörler gibi gereksinim duyabileceğiniz tüm yapı market ürünlerine tek merkezden ulaşmanın avantajlarını yaşayacağınız Yapıyyo sayesinde akülü şarj cihazları, bakım spreyleri, invertörler, oto aletleri, temizlik spreyleri, yağ ve benzin katkıları gibi çok çeşitli ürünlere EFT veya havale aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çapa makineleri, çayır biçme makineleri, el aletleri, çim biçme makineleri, ilaçlama makineleri, motorlu testereler, motorlu tırpanlar ve sulama sistemleri gibi aklınıza gelebilecek tüm ürünlere kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz online mağazamızda birçok farklı bankanın hesap bilgileri üzerinden kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Hangi bankayı kullanıyor olursanız olun rahatlıkla alışverişinizi tamamlamanıza olanak sağlayan online mağazamızda zımpara makinelerinden vinçlere, testerelerden karıştırıcılara kadar aklınıza gelen tüm ürünlere ödemesini yapıp hazır ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

1. FAST 7/24 PARA TRANSFERİ

Alıcı: Mustafa Talha Çırpan   
T.C Kimlik No: 41839863282 

2. TÜRKİYE İŞ BANKASI 

Alıcı: Mustafa Talha Çırpan
Bor Şubesi – IBAN : TR09 0006 4000 0015 6210 6522 13 

 

3. QNB FİNANSBANK

Alıcı: Mustafa Talha Çırpan
Niğde Şubesi – IBAN : TR94 0011 1000 0000 0069 9278 62  

 

4. ZİRAAT BANKASI 

Alıcı: Mustafa Talha Çırpan
Bor Şubesi – IBAN : TR11 0001 0002 1659 0008 9550 03 

 

5. DENİZ BANK

Alıcı: Mustafa Talha Çırpan
Bor Şubesi – IBAN : TR56 0013 4000 0126 6620 7000 01