cropped-favyapiyyo.jpg
YAPIYYO

Kampanya Bilgilendirme Metinleri

Yapı malzemeleri ve yapı market ihtiyaçlarınızın tamamının karşılığını bulabileceğiniz Yapıyyo aracılığıyla satın alacağınız ürünlerde kampanyalar vasıtasıyla rekabetçi fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kargo ve çoklu alım durumlarında sahip olabileceğiniz avantajlı fiyatlarla çeşitli fırsatlara sahip olabileceğiniz kampanyalar sayesinde bütçenizi yormadan aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Banyo ve mutfak, boya ve inşaat, ev aletleri, ısıtma ve soğutma, otomobil, bahçe aletleri, el aletleri, hırdavat ve nalburiye gibi yapı marketten beklentilerinizi tam olarak karşılayacağınızı Yapıyyo sayesinde kampanyalar avantajlarından faydalanabilirsiniz. Belirli bir tutarda yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabileceğiniz kampanyalar sayesinde istediğiniz ürünleri herhangi bir kargo ücreti ödemeden sahip olmanız mümkündür. Kampanyalar fırsatlarından yararlanabilmek için herhangi bir başvuruda bulunmanız da gerekmez. Belirli tutardaki alışverişinizi geçtikten sonra ücretsiz kargo fırsatı otomatik olarak sepetinize aktarılır. Bunların yanı sıra üye olduğunuzda ilk alışverişinize özel olarak sunabildiğimiz size özel indirimlerden de kampanyalar vasıtasıyla yararlanabilirsiniz.

Dört Mevsim Kampanyalar

Sadece üye olanlar için değil, herkes için avantajlı fırsatlarla sunduğumuz yapı malzemeleri ve yapı market ürünlerine kampanyalar vasıtasıyla sahip olmanız mümkündür. Belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz özel indirimler, yaz ve kış kampanyaları, stok fazlası ürünler ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Tesisat malzemelerinden dış cephe boyalarına, kurutma makinelerinden havlupanlara kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünlere ulaşabileceğiniz online mağazamızda kampanyalar vasıtasıyla ihtiyacınız olan yapı malzemeleri ve yapı market ürünlerine avantajlı şartlarda ulaşacaksınız.

Yapıyyo Kampanyaları Çok Avantajlı

Çim biçme makineleri, akülü el aletleri, gaz ekipmanları ve ısı yalıtım malzemeleri gibi yapı market denince aklınıza gelen tüm ürünlerin bir arada bulunduğu online mağazamızda kampanyalar aracılığıyla aradıklarınıza rekabetçi fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Banka anlaşmanıza bağlı olarak taksit fırsatından da faydalanarak peşin peşin aldığınız ürünlerin ücretini taksit taksit ödeyeceksiniz. Bütçeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm yapı market ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizin için günün 24 saati çalışan Yapıyyo’dan istediğiniz ürünü tek tıkla satın alabilir ve Türkiye’nin 81 iline kargo ettirebilirsiniz. İster bir çivi, ister bir makine ihtiyacınız olsun; gereksiniminiz ne olursa olsun tercihiniz Yapıyyo olsun!

1. Kargo Kampanyası

Sitemizden Türkiye lokasyonunda yer alan adresinize vereceğiniz … TL’ ye kadar olan siparişlerde …… TL kargo bedeli yansıtılmaktadır. …… TL ve üzeri alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.

Siparişiniz 2-3 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir. Bu süreler için anlık değişen COVID-19 tedbirleri ve kısıtlamaları göz önünde bulundurulmalıdır.

Belirtilen kargo bedeli adresinize teslim ücretini kapsamaktadır. Hacimli siparişleriniz birden fazla parça halinde aynı anda gönderilebilir.

Her türlü sorunuz için bize yazabilir veya arayabilirsiniz. En kısa sürede çözüm sunacağımdan emin olunuz.