Sipariş Takip

Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

Bir sorununuz mu var ?

Çalışma saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz aşağıdaki butondan destek talebi oluşturabilirsiniz.

Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00

Destek Talebi Oluştur

  İletişim Bilgilerimiz

  Karaca Uğurlu Mahallesi
  Haydar Özalp Caddesi
  No:20 Bor/Niğde

  0850 307 5151

  Yapıyyo ayrıcalığı ile alışverişinizi tamamladıktan sonra siparişlerinizi kolay bir şekilde takip edebilmek için web sitemizin uzman entegrasyon sisteminden faydalanabilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren siparişin hazırlanması sürecinden kargoya verilişine kadar tüm aşamaları anbean takip edebilirsiniz. Özel GPS sistemine sahip olan anlaşmalı kargolarımız sayesinde kargonun araca yüklenmesi, yola çıkması ve size teslim edileceği tarih gibi önemli bilgilere sahip olabilirsiniz. Kargonun hangi gün dağıtıma çıktığını da öğrenerek o gün bulunacağınız lokasyonda bulunmak için kendinize bir fırsat tanıyabilirsiniz. Kargonun yeniden araca yüklenmesini istemiyorsanız sipariş takibini doğru bir şekilde yaparak ürününüze en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

  Hızlı ve Güvenilir Kargo

  İster müstakil bir evde oturun, isterseniz de 1 plazanın 20. katında bulunun, fark etmez. Anlaşmalı kargo şirketimiz siz neredeyseniz oraya gelerek sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin doğru bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Tüm süreçlerle ilgili özel olarak SMS veya e-posta yoluyla bilgilendirebilirsiniz. Kargonuz teslim edildikten sonra tarafınıza kargonuzun teslim edildiği ile ilgili bir mesaj gelir. Eğer kargo kutunuz farklı bir kimse tarafından alındı ise bunun da bilgisi sipariş bilgilendirme sürecinde tarafınıza bildirilir. Bu sayede sizin adınıza kimin kargonuzu aldığını rahat bir şekilde görebilir ve o kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Kargo görevlisi kargoyu teslim etmeye geldiğinde kapıyı kimse açmazsa sizinle iletişim kurar. Bu sayede kargonuzun farklı bir daireye teslim edilip edilmeyeceği hakkında kargo görevlisine bilgi verebilirsiniz.

  Profesyonel Sipariş Takip Hizmeti

  Güvenli kargo süreçleri sayesinde kargonuz kırılmadan ve herhangi bir hasara uğramadan özenli paketleme yöntemi sistemi ile tarafınıza iade edilir. Kargonuz geldikten sonra teslim almadan önce kutusunu açtırarak sipariş ettiğiniz ürünün sağlam olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Üründe herhangi bir problem bulunması durumunda kargo görevlisinin tutanak tutmasını isteyebilir ve kargonun iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ürünün güvenilirliğini sağlayarak daima sorunsuz paketlere sahip olma ayrıcalığına sahip olursunuz. Sipariş takibinizi rahatça gerçekleştirebilmeniz için günün her saatinde uygulamamız veya web sitemiz üzerinden canlı sipariş takip sistemi sunuyoruz. Bu ekran üzerinden, herhangi bir kargo kodu girmeden siparişinizin hangi aşamada olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz.