Karşılaştırma listesi boş.

Karşılaştırma listesine henüz ürün eklenmedi.

Ürünlere Gözat

Karşılaştırma Listesi

Satın almak istediğiniz bir veya birden fazla kategorideki ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, bu ürünleri karşılaştırmak için karşılaştırma listemizden faydalanabilirsiniz. Ürünleri tek bir sayfa üzerinde görmek, özelliklerini, fiyatlarını ve markalarını karşılaştırmak için tercih edebileceğiniz karşılaştırma listesi sayesinde avantajlı alışverişin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan en uygun fiyatlı olan ve beklentilerinizi en doğru bir şekilde karşılayan yapı market ürünlerine sahip olmak için tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz ürünleri karşılaştırma listesine eklemek olacak. Bu sayede ürünler üzerinde rahatlıkla düşünebilir ve istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Ürünleri Kolayca Karşılaştırın

Fiziki bir yapı marketten alışveriş yapacağınız zaman ürünler arasında karşılaştırma yapmanız saatler sürebilir. Yapıyyo’nun karşılaştırma sayfası sayesinde bu süreci birkaç saniye veya birkaç dakikaya düşürebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri karşılaştırma listesine ekledikten sonra zaman giriş yaparak karşılaştırma sayfasından ürünler arasında çeşitli kriterler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. İsterseniz karşılaştırma listenizi tek bir hamileyle silebilir veya istediğiniz ürünleri tek tek seçerek silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gereksinim duyduğunuz ürünlere en avantajlı şartlarda ulaşmanız için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunan Yapıyyo, yüzlerce ürünün bir arada bulunduğu yapı online yapı market mağazası sayesinde yapı markete gitmeden gereksinim duyduğunuz her türlü alet ve edevata ulaşmanızı sağlıyor.

Rekabetçi Fiyatları Tek Listede Görün

Rekabetçi fiyatlarla sektörde oldukça önemli bir yere sahip olan online mağazamızın karşılaştırma imkanı sayesinde ürünler arasında en avantajlı olanına kolayca sahip olabilirsiniz. Bir ürün, renginden dolayı aynı işleve sahip olan diğer üründen daha yüksek veya düşük fiyatlı olabilir. Aynı şekilde stok fazlası ürünlerde de indirimli fiyatlar uygulanabilir. Bu gibi avantajları kaçırmak istemiyorsanız siz de karşılaştırma listemiz üzerinden istediğiniz ürünleri ekleyerek kolay bir şekilde avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşabilir, şikayet ve önerilerinizi ise destek@yapiyyo.com adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Keyifli ve avantajlı bir alışveriş için sizin adınıza düşünen Yapıyyo, ihtiyacınız ürünlere rekabetçi fiyatlarla sahip olmanızı sağlayarak bütçenizi düşünür. Siz de karşılaştırma sayfası üzerinden istediklerinizi anında karşılaştırarak seçiminizi yapın.